©PRZESTRZEŃ EMPATII 2021
Zaprojektowane przez Natalia Kukuła.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności

Newsletter
O mnie

Strona główna

Kontakt

Przestrzeń Empatii 
Warsztaty dla Rodziców

Aktualnie prowadzę różne rodzaje warsztatów dla Rodziców : weekendowe, kilkugodzinne, jednodniowe oraz tematyczne. Najbliższe warsztaty znajdziesz w zakładce Wydarzenia. 

Oparte są o Pozytywną Dyscyplinę, Szkołę dla Rodziców i Wychowawców, ale również o nurty, o których wspominam w tej zakładce:  
Z czego czerpię?

Projektuję również własne, autorskie warsztaty. W swojej ofercie miksuję różne podejścia, różne sposoby spojrzenia na dziecko i staram się dopasować je do konkretnych sytuacji.  Spotkania są prowadzone metodą warsztatową, gdzie w ćwiczeniach najczęściej rodzice stawiają siebie w roli dziecka. Dzięki temu mogą sprawdzić co ono czuje w różnych sytuacjach i jak zareagować, żeby mu pomóc oraz zbudować dobrą relację.

Rodzice mogą się do mnie zgłosić także na
 Konsultacje indywidualne. 

Warsztaty organizowane są głównie w Łodzi oraz okolicach, ale jeżdżę również po całym kraju jeśli tylko zbierzesz grupę minimum 10 osób na warsztat. Jeśli chcesz zorganizować u siebie takie wydarzenie, skontaktuj się ze mną. 

Koszt warsztatów komercyjnych to przeciętnie kwota od 120zł/osoba za warsztat 5h aż po 320zł/osoba za 14h warsztat weekendowy.
Jednak ceny mogą być ustalane indywidualnie, w zależności od ilości osób, czasu trwania oraz miejscowości, w której miałoby się odbyć spotkanie. Jeśli koszt jest dla Ciebie problemem, odezwij się do mnie, na pewno dojdziemy do porozumienia. 

 

Twoje imię
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Jeśli masz pytania,
napisz do mnie!

KUP BILET NA WARSZTATY