©PRZESTRZEŃ EMPATII 2021
Zaprojektowane przez Natalia Kukuła.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności

Newsletter
O mnie

Strona główna

Kontakt

Przestrzeń Empatii 
Warsztaty dla Nauczycieli i Specjalistów

Aktualnie prowadzę dwa rodzaje warsztatów dla nauczycieli i specjalistów: 
 

 

Pozytywna Dyscyplina w Klasie

Czym jest Pozytywna Dyscyplina oraz co proponuje, poczytasz na stronie:  https://www.pozytywnadyscyplina-nauczyciele.pl/metoda/

Wszystkie szkolenia prowadzona są metodą warsztatową, uczestnicy intensywnie biorą w nich udział stawiając się w roli uczniów. Dzięki temu mogą sprawdzić co może czuć uczeń w danej sytuacji oraz co może mu pomóc. Jest to praca na emocjach, nie zapominamy o tym, że uczeń do szkoły przychodzi nie tylko ze swoją głową, ale też sercem. Dzięki tego rodzaju zajęciom, specjaliści uczestniczący w warsztatach zyskują wgląd w perspektywę dziecka oraz narzędzia do pracy z nim.

Czas trwania całego CYKLU warsztatów to 6 tygodni. Obejmuje on jedno dwugodzinne spotkanie tygodniowo. Każde spotkanie składa się z dwóch części: teoria + praktyka.

Ta formuła pozwala na to, byś zdobywaną wiedzę wprowadzał w życie w swojej klasie/ szkole stopniowo i miał możliwość omówienia pytań i wątpliwości, które pojawią się podczas wprowadzania teorii w życie. 

Prowadzę także kilkugodzinne warsztaty jednodniowe lub 12h warsztaty weekendowe, warsztaty tematyczne oraz dowolne zaproponowane przez dyrekcję czy nauczycieli. Szkolę całe kadry pedagogiczne, jak również komercyjnie różne grupy nauczycieli. Warsztaty prowadzę głównie w Łodzi i okolicach, ale jeżdżę także po całym kraju, o ile tylko znajdą się chętni na szkolenie.  

Standardowa cena za komercyjne warsztaty kilkugodzinne to kwota od 120zł/osoba aż po 320zł/osoba za cały cykl. Dla kadr pedagogicznych cena zależy od liczby osób oraz rodzaju warsztatu. Moja oferta jest elastyczna i ustalana indywidualnie, podobnie jak ceny za szkolenia. Możesz je poznać kontaktując się ze mną. Jeśli koszty są problemem, nie martw się, na pewno ustalimy dobre rozwiązanie dla obu stron.

Szkoła dla Rodziców i Wychowawców
Twoje imię
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Jeśli masz pytania,
napisz do mnie!

KUP BILET

KUP BILET