©PRZESTRZEŃ EMPATII 2021
Zaprojektowane przez Natalia Kukuła.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności

Newsletter
O mnie

Strona główna

Kontakt

Przestrzeń Empatii 
Ebook 
"Co się dzieje w głowie nastolatka?"

Czy zastanawiasz się czasami co się dzieje w głowie Twojego nastolatka?
Ten ebook rozwieje Twoje wątpliwości!

 

Zapraszam Cię do procesu rozwojowego, który wzbogaci Cię jako rodzica oraz da Ci niezbędną wiedzę do zrozumienia tajemnicy co dzieje się w głowie Twojego nastolatka. Możesz go przeprowadzić w zaciszu własnego domu, wtedy, kiedy będziesz mieć na to czas i przestrzeń w sobie. 

 

 

Co znajdziesz w ebooku i w jaki sposób można z nim pracować?

 

Ebook składa się z 2 oszernych zadań praktycznych celem wprowadzenia, 7 spotkań oraz podsumowania. 

To, jak je rozłożysz, zależy od ciebie. Możesz spotykać się ze mną codziennie przez tydzień lub co dwa, trzy dni. Ważne, żeby korzystać z nich po kolei.

 

Każde spotkanie zawiera cytat na dany dzień, porcję solidnej wiedzy, ćwiczenia praktyczne dla Ciebie oraz wskazówki rodzicielskie, a w niej różne sposoby na budowanie relacji z nastolatkiem.

Recenzję ebooka znajdziesz TUTAJ

Zapraszam!

"Wychowanie jest w istocie procesem obustronnej nauki."
                       Jesper Juul
 OPINIE O EBOOKU znajdziesz tutaj

KUP
​​​​​​T​ERAZ za 15zł !

 


SYLWIA GRZESZNA

"Książkę przeczytałam jednym tchem. Ciekawa, inspirująca, napisana i wydana w bardzo przejrzysty sposób. Autorka nie bez przyczyny nazywa rozdziały spotkaniami. Poza częścią teoretyczną znajdujemy w nich miejsce na ćwiczenia, w których prowadzi nas krok po kroku. Mówi: "Wiem, że to jest dla was trudne. Wiem też, że poradzicie sobie z tym zadaniem". To, co Natalia proponuje można by nazwać zachętą do zmiany swojego słownika. W końcu to słowa stwarzają nas i naszą rzeczywistość. Układają relacje między dziećmi i dorosłymi, pracują w nas, wywołują konkretne emocje. Dzieją się - najpierw w głowie nastolatka - później w jego zachowaniu. Jak głosi jeden z cytatów w ebooku: "Sposób, w jaki mówimy do dzieci, staje się ich wewnętrznym głosem"...

 

 

DARIA CZARNECKA

 

"Bycie rodzicem nastolatka to piękna, ale też trudna przygoda! Zwłaszcza dziś, w czasie- który jest dla nas wszystkich próbą. Pozytywne wsparcie w postaci ebooka od Natalii, pomaga mi odnaleźć się w sytuacjach, w których się gubię, w zachowaniach mojego dziecka, których nie rozumiem...To pigułka pięknych wskazówek i przydatnych ćwiczeń. To działa!

dzięki Natalia za wskazywanie drogi i pobudzanie do przemyśleń!!!"

 


JUSTYNA ANNA KOŚCIOŁOWSKA


"Jest to kompendium wiedzy zawartej w pozycjach, których w mojej bibliotece wiele. Kompendium o tyle istotne, że zawiera clue możliwe do wydrukowania, powieszenia na lodówce i zerkania. Zobrazowaniem poprzez górę lodową i nacisk na nią zagościsz na długo w moich reakcjach! Wizualizacja działa najlepiej, a to da mi możliwość zatrzymania i przemyślenia czy chodzi mi o zatopienie góry czy jej roztopienie. Czekam na więcej !"

 

 

KATARZYNA KRÓLEWSKA

 

"Kawał dobrej roboty, czytając uciekałam do swojej codzienności, ponownie otworzyłaś mi oczy na co poniektóre rzeczy , dziękuję! W ostatnim czasie odpłynęlam trochę w prace i staciłam czas nas na bycie. Po tych kilkunastu stronach czuje się oczyszczona i chętna do działania. Mam nadzieję, Że twój eBook będzie tak działał na wszystkich!"

 

POBIERZ FRAGMENT